יצירת דפי נחיתה בקליק.

מערכת דפי נחיתה

להרחיב את כמות הלקוחות

undraw_progressive_app_m9ms

לא צריך אף מקצוען, רק אתם ואנחנו

מערכת דפי הנחיתה של פאוורלי מספקת מגוון כלים שיסייעו לכם להגיע לכל יעד. קידום נכון של תוכן ומוצרים, הובלת לקוחות לרכישה, איסוף לידים ועוד. בנוסף המערכת יוצרת דפי נחיתה שמותאמים לשיווק כמו: מודעות ופרסומות בגוגל או פייסבוק וכל ערוץ שיווק אינטרנטי אחר.

עריכה ותפעול פשוט

רספונסיבי במחשב ובמובייל

בסיס ומבנה שנוצרו למכור

מבחר תבניות דפי נחיתה

יצרנו ועמלנו עשרות תבניות מעוצבות אישית, שנבנו בקפידה ועם נסיון ע"י הצוות שלנו. בחרו את התבנית שמתאימה לכם, והתאימו אותה אליכם: ניתן לשנות הגדרות, גופנים, לוגו אתר, צבעי התבנית, תמונות, טקסטים, ושלל אפשרויות נוספות.

undraw_my_app_re_gxtj

רספונסיביות לכל מכשיר וגודל מסך

דפי הנחיתה שלנו ניתנים לגלישה מכל מכשיר ומסך, כך שגם במובייל וגם בטאבלט, לקוחות יוכלו להכנס מכל מקום, בכל זמן, ולהפוך להיות הלידים הבאים שלכם.

אינטגרציה עם פייסבוק ADS

בפאוורלי קיימת אינטגרציה עם לידים שנכנסים ממודעות פרסום בפייסבוק, גולש שממלא טופס הרשמה במודעה אוטומטית יעלה למאגר הלידים של פאוורלי עם הפרטים שהשאיר.

טפסי הרשמה ואיסוף לידים

מערכת טפסי ההרשמה האוטומטית של פאוורלי מגדילה משמעותית את רשימת התפוצה באמצעות יצירה והטמעה של טפסי הרשמה רספונסיביים שגורמים לגולשים להגיב! ניתן לבחור את מיקום הטופס בדף, תזמון הופעתו ואופן הצגתו – פופ-אפ, חלון מוצמד או טופס או IFRAME. בעזרת הטמעה נכונה ישאבו הנתונים אוטומטית לCRM של פאוורלי

חיבור PayPal לרכישה מהירה או כל חברת אשראי

יש לכם חנות וירטואלית? האינטגרציה המהירה של פאוורלי עם PayPal מאפשרת ליצור בקלות כפתור רכישה בדף הנחיתה שלכם, אשר מפנה גולשים לדף הרכישה של פייפל וחוסך זמן.

הוספה לדומיין פעיל

את דף הנחיתה ניתן להוריד כקובץ HTML ולהתקין אותו תחת הדומיין של האתר הקיים שלכם על מנת לייצר אחידות שיווקית – בצורה פשוטה ומהירה תוכלו להקים את דף הנחיתה באתר הקיים ולהתחיל להפנות אליו מבקרים.

עוד מאפיינים מתקדמים

דוחות בזמן אמת

קבוצות נמענים דינמיות

ניהול הסרה אוטומטית

קמפיין יום הולדת

ניהול כתובות שגויות

סמלים לכותרת המייל

תאימות עם חוק הספאם

טריגרים

ניהול נמענים

עורך תמונות