התנהלות אוטומטית שבאמת חוסכת לכם בזמן.

מערכת אוטומציות

שאיבת נתונים מהאתרים שלכם ושליחת מיילים אוטומטים.
bg15-1

לנהל קמפיין סדרת מיילים אוטומטית ללא צורך בניסיון

מערכת שיווק האוטומטית מנגישה את המשפך השיווקי ללקוחות באמצעות סדרת מיילים ומשפרת את אחוזי ההצלחה ושוברת את הקרח ביניכם ללקוחות.

באמצעות הנתונים שתאספו מהאתר שלכם בפעולות כגון: הרשמה, מילוי טופס, יצירת קשר, הזמנה בחנות, פופאפים יכנסו אוטומטית למערכת לניהול הלקוחות CRM של פאוורלי. לסנן לפי קבוצות ולשלוח סדרת מיילים אוטומטים שנגדיר מראש לפי סוגי קבוצות.

עורך קמפיינים נגיש ומתקדם
תצוגה לכל מכשיר
ללא הגעה לספאם

עורך ויזואלי

באמצעות העורך הויזואלי שלנו, תוכלו להקים אוטומציות מתוחכמות תוך מספר דקות. הממשק מספק את הכלים הנחוצים לשיווק מוצלח, ע"י הנגשת הכלים בצורה ברורה ופשוטה לעין, ותעזור לכם להקים משפך שיווקי מקצועי בקלות, שניתן לשלוח במייל.

אוטו-ריספונדרים

מערכת תגובות אוטומטית שתזכיר ותנהל את מערך הלקוחות, ולא תתן לאף לקוח ליפול בין הכסאות. המערכת מגיבה באופן אוטומטי על ידי ניתוח התגובות של הלקוח למייל ולפי כך תשלח לו מיילים רלוונטים.

טריגרים מדויקים

מערכת הטריגרים נועדה לעודד תגובה מצד הלקוח, והופכת את הדואר האלקטרוני לכלי שיווק אוטונומי, שלומד מפעולות הלקוח ו"מתלבש" על ההעדפות שלו.

קבוצות לקוחות דינמיות

ניצור את רשימת הקבוצות שלנו ובאמצעות טפסי המערכת נוכל להגדיר לאיזה קבוצה הנמענים והלידים יצטרפו ונוכל לחבר אותם לכמה קבוצות ולפי הבחירה שלנו לשלוח מיילים אוטומטים לפי קבוצות.

סמארט-קוד (Smart Code)

באמצעות הסמארט-קוד תוכלו לבצע רימרקטינג המבוסס על התנהגות הנמענים שלכם, לא רק בניוזלטרים ובאי-מייל שדיוורתם, אלא גם בעמודים לבחירתכם באתר ובעמודי הנחיתה שלכם

שיווק רב-ערוצי

באמצעות שילוב תוצאותיכם במבחני A\B ושיווק אוטומטי דרך המיילים והסמסים ניתן להבין מה השיטה הטובה ביותר לשווק לקהל היעד שלכם!

עוד כלים אוטומטיים
שאיבת נתונים מהאתר שלכם אוטומטי
דוחות מקיפים בזמן אמת
שלל כלים להבנת הלקוח ושיווק נכון