לשבור את הקרח ביניכם ללקוחות.

פאוורלי לאי-קומרס

מקסמו את ההכנסות מכל מבקר בחנות האונליין!

undraw_add_to_cart_vkjp

הוסיפו את העוצמה של פאוורלי לחנות המסחר האלקטרוני שלכם

Powerly מתממשקת למרבית עגלות הקניות הפופולאריות ופלטפורמות המסחר האלקטרוני. ביניהן:

וורדפרס WORDPRESS

ווקומרס WOOCOMMERCE

מהקטן לגדול

לא משנה אם אתם דג זהב או כריש בים העסקים, פאוורלי מספקת את כל הכלים הנחוצים להכיר את קהל היעד שלכם, לשווק את מוצריכם טוב יותר, לגדול במכירות ולהצליח.

אוטומציות למסחר אלקטרוני

עם העורך הויזואלי שלנו תכפילו את ההזמנות שלכם! ניתן ליצור משפכים שיווקים שיגרמו ללקוח לחזור ולרכוש, להגדיר מיילים לשליחה אוטומטית ללקוחות שמגיבים לטריגרים (תגובות) וכך תמקסמו את ההכנסות מהמבקרים באתר ותחסכו זמן יקר!

שחזור עגלה נטושה וקמפיין הודעות טקסט

לעיתים מבקרים באתר ממלאים את העגלה במוצרים וכשמגיעים לצ'ק אאוט נעלמים. אנו יודעים שאפשר להחזיר אותם לאתר כדי להשלים את הרכישה. בפאוורלי ניתן לשלוח מייל ללקוחות כאלה ולעודד אותם להשלים את הרכישה ע"י שליחת מייל אוטומטי עם הטבה או קופון שיעזרו לסגור את העסקה.

מייל מעקב לאחר רכישה באתר

לאחר מכירת מוצר ללקוח מומלץ לשלוח מייל מעקב, בטווח זמן קצר לאחר הרכישה מאחר והם לרוב נקראים ע"י הלקוח שרכש. פאוורלי תשלח מייל אוטומטי עם סט מוצרים דומה למה שמכרתם, קופון או הטבה, מידע והטבות שיגרמו ללקוח לחזור ולרכוש שוב בעתיד!

תעירו מחדש לקוחות "ישנים"

אנו מאמינים כי לקוח שרכש פעם אחת יכול לרכוש שוב, אך לעיתים לקוחות שוכחים מהאתר ולא נכנסים אליו יותר לאחר הרכישה. פאוורלי תוכל לשלוח מיילים ללקוחות ולנסות להעיר אותם וליצור להם חשק לבוא לעוד ביקור ניתן להשתמש בהטבות ובמבצעים או קופון לזמן מוגבל.

תראו את התוצאות בעצמכם והגדילו את המכירות

בפאוורלי ניתן לנהל מספר קמפיינים בו זמנית, ולבחון את האופציה המשתלמת והאפקטיבית ביותר באמצעות מבחני A/B שתוביל לקניה, לחיצה, פתיחה ועוד.

ניתן לקבל דוחות אוטומטיים ולצפות בסטטיסטיקה והנתונים של ביצועי המיילים, לראות כמה מיילים פתחו, כמה פעמים לחצו על הקישורים במייל ואחוזי ההמרה.

באמצעות הנתונים שתאספו ממבחני A/B תוכלו לראות איזה טווח מחירים והטבות מניב את מרבית המכירות, וכיצד לנהל ולתמחר את מוצריכם כדי למקסם את המכירות.

מסורים להצלחה שלכם!

צרו קשר עם צוות התמיכה המדהים שלנו ואחד ממומחי השיווק והאוטומציה שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות שאתם צריכים. ימי ראשון עד חמישי בשעות 11:00-17:00
058-77-888-73, בצ'אט ובדוא"ל.